УЄФА викрив Павелка у брехні

Динамо Київ 2 Травня, 10:04 570
УЄФА викрив Павелка у брехні
Минулого тижня на зустрічі з вузьким колом журналістів президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що Київ двічі був близький до втрати права проведення в травні 2018 року чоловічого і жіночого фіналів Ліги чемпіонів. В останній раз - в зв'язку з «маріупольською справою».

«В УЄФА мене відкрито запитували: якщо у вас небезпечно грати в футбол - можливо, краще перенести фінали в іншу країну?» - стверджував Павелко. Запевнив, що знаходився в постійному контакті з главою Європейського футбольного союзу Александером Чеферіним і зумів переконати його, що безпеці матчів ніщо не загрожує.

Окрім того, Павелко звинуватив «Динамо» в тому, що нібито Суркіс дав особисті гарантії накрити козирком як мінімум VIP-трибуни стадіону імені Валерія Лобановського, який належить столичному клубу і де відбудеться фінал жіночої Ліги чемпіонів, - але це так і не було зроблено.

Павелко стверджував: розглядався перенесення фіналу в Харків або до Львова, але часу для цього вже не залишалося.

«СЕ» в Україні» звернувся в УЄФА з проханням підтвердити або спростувати ці заяви - і отримав відповідь від департаменту зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ. У ньому, зокрема, говориться, що Європейський футбольний союз «не розглядав питання перенесення фіналів Ліги чемпіонів у зв'язку з «маріупольською справою», а відсутність даху на стадіоні імені Лобановського, хоч і не є ідеальним, «не спонукало УЄФА до розгляду можливості зміни місця проведення жіночого фіналу Ліги чемпіонів».

Вадим Андрєєв