Іван Яремчук: «Хацкевич - молодий і перспективний, а Циганкову потрібно ще рік-два пограти в «Динамо»

Динамо Київ 2 Травня, 10:35 532
Іван Яремчук: «Хацкевич - молодий і перспективний, а Циганкову потрібно ще рік-два пограти в «Динамо»
Екс-півзахисник київського «Динамо» Іван Яремчук прокоментував нинішній стан справ у своєму колишньому клубі.

- У 1975-му, в 1986-м і 1999 роках «Динамо» вистрілила в єврокубках. А зараз не завжди з групи може вийти...

- Мені здається, що через слабкість нашого чемпіонату щось виграти в Європі або дійти хоча б до півфіналу майже неможливо. Наші гравці ні психологічно, ні технічно не готові до цього. Зараз в Динамо багато молоді, але видно, що вона ще не готова щось показати в грі проти реально сильної команди.

- Після Лобановського лише у Сьоміна і Реброва вийшло трохи пошуміти в Європі...

- ...Але ж командою керували і Сабо, і Буряк, і Михайличенко, і Дем'яненко, і навіть Блохін. Я думаю, що головну роль відіграє склад, який у тебе є. Можливо, рівень гравців такий був, легіонери чогось не розуміли або не хотіли розуміти. Важко про це говорити з боку, для цього потрібно бути всередині команди. Хоча бачите, Лобановський давав результат і в 70-х, і в 80-х, потім на багато років пішов з Динамо, повернувся, і знову дав результат.

- Хацкевич - підходящий тренер для Динамо?

- Він молодий і перспективний. Але поки що немає тих результатів, які ставить перед собою Динамо. Класної гри теж поки що не бачу. Я думаю, що це через слабкий підбір гравців. Був би Хацкевич тренером тієї команди, коли грали Шевченко, Ребров, Лужний, Шовковський, Ващук, Косовський - можливо, з ними він дав би результат.

- На вашій позиції в Динамо грає Циганков. Як оціните його перспективи?

- Нещодавно з його батьком розмовляв. Він каже, що Віктору ще потрібно мінімум рік або два пограти в Динамо, щоб його ніхто не чіпав. Потрібно бути на виду, додавати в досвіді, техніці, фізиці. Він ще схильний до травм. Йому потрібно забивати важливі м'ячі не в чемпіонаті України, а в єврокубках. Потрібно там проявляти себе і показувати себе скаутам. Задатки у нього дуже хороші, сподіваюся, що він буде процвітати. Хочу, щоб Циганков більше брав гру на себе. Останнім часом таких футболістів дуже мало. Коноплянка і Ярмоленко - ось вони йшли в обведення, брали гру на себе, не боялися ризикувати, а решта - прийняв м'яч і віддав ...