​Артем Бєсєдін: «Всі хлопці поважають Хацкевича. У нас тренерський штаб, взагалі, дуже хороший»

Динамо Київ 2 Травня, 19:39 865
​Артем Бєсєдін: «Всі хлопці поважають Хацкевича. У нас тренерський штаб, взагалі, дуже хороший»
Нападник «Динамо» і збірної України Артем Бесєдін розповів в інтерв'ю FootballHub про свої стосунки з тренерським штабом команди.

- Коли ти відчув, що вже не просто виходиш на заміну в першій команді, а готовий бути основним і брати на себе відповідальність?

- Це все приходить з досвідом. Зараз неважливо, чи вийду я у стартовому складі чи на заміну. Коли я вийду, то знаю, що допоможу команді, що зможу принести їй якусь користь. Це найголовніше зараз, адже так визначається клас футболіста. Повторюся: все приходить з досвідом, і далі я його тільки набирати буду, відчуваючи себе все більш впевнено на полі, - цитує Бєсєдіна dynamomania.com.

- Які у тебе стосунки з Хацкевичем і чи сильно відрізняється його підхід до роботи від того, який був у Реброва?

- У нас з Олександром Миколайовичем дуже хороші відносини. Звичайно, потрібно давати якісь вправи, тренувати, підказувати, але важливо й підійти до футболіста, поговорити про побутові проблеми, пожартувати. У нього це дуже добре виходить. Я вважаю, він створив дуже хороший колектив та атмосферу в команді. Це дуже важливо, адже це одна з перших завдань тренера. Хацкевич – хороший тренер, людина і футболіст.

Нападник «Динамо» і збірної України Артем Бесєдін розповів в інтерв'ю FootballHub про свої стосунки з тренерським штабом команди.- Так. Видно по хлопцям, що всі його поважають. У нас взагалі тренерський штаб дуже хороший. Люди, які не тільки пограли, але і робили це на дуже хорошому рівні. Це тільки плюс їм.

- Тобто, коли людина добра, то хочеться її підтримати?

- Так. Видно по хлопцях, що всі його поважають. У нас взагалі тренерський штаб дуже хороший. Люди, які не тільки пограли, але і робили це на дуже хорошому рівні. Це тільки плюс їм.

- Максим Шацьких працює з форвардами? Йде якась індивідуальна робота?

- Звичайно. Ми з ним в дуже добрих стосунках. Він мене підтримує, підказує, розповідає, як сам вчинив би в тому або іншому моменті. Це важливо. Він сам був нападником, багато забивав, тому його потрібно тільки слухати і намагатися зробити все, що він скаже.