Андрій Богданов програв зі своєю «Аркою» скандальний фінал Кубка Польщі...

Динамо Київ 2 Травня, 19:55 904
Андрій Богданов програв зі своєю «Аркою» скандальний фінал Кубка Польщі... | 19-27
​Команда українського півзахисника поступилася трофеєм лідеру чемпіонату Польщі варшавській «Легії».

Сьогодні у Варшаві відбувся фінал Кубка Польщі, в якому «Арка» з Гдині зустрічалася з лідером чемпіонату країни столичною «Легією».

У стартовому складі номінальних господарів на поле вийшов український півзахисник Андрій Богданов, який на 43-ій хвилині відзначився небезпечним ударом по воротах суперника, але варшав'ян від голу врятував Радослав Цежняк. У перерві колишній гравець київського «Динамо» був замінений на Гржегорша Пієсіо. За іронією долі, цей 29-річний хавбек відіграв всього 25 хвилин, поки не був видалений з поля за грубий фол. Для вірності, рефері навіть скористався системою відеоповтору.

Зрештою, фінальний поєдинок завершився перемогою «Легії» з рахунком 2:1, яка завоювала 19-й Кубок Польщі!

Цікаво, що на 65-й хвилині арбітр був змушений призупинити зустріч. Причина — димова завіса, яку своїм фаєр-шоу організували фанати варшавської команди... До основного часу додано десять хвилин, а на дев'ятій з них Арка і забила гол.