​Артем Бєсєдін: «На війну б я поїхав з усією командою»

Динамо Київ 2 Травня, 20:00 971
​Артем Бєсєдін: «На війну б я поїхав з усією командою»
Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін розповів в інтерв'ю FootballHub про те, яка атмосфера панує в команді.

- Ібрагімович нещодавно сказав про Гаттузо, що якби поїхав на війну, то взяв би його з собою. А про кого із своїх партнерів по команді ти можеш сказати також?

- Напевно, я б поїхав на війну з усією командою. Якщо б вони були поруч, то там було б набагато спокійніше. А якщо брати когось конкретного, то скажу про тих, з ким більше спілкуюся – це українці з команди. Думаю, з кожним з них поїхав би спокійно і впевнено.

- А з ким з команди ти найбільше спілкуєшся?

- У нас зараз дуже хороший колектив, дуже хороша команда. Приміром, легіонери спокійно спілкуються з українцями, і навпаки теж.

- Я чув, що вперше за довгий час футболісти «Динамо» збираються разом і святкують дні народження.

- Це так. Раніше ми не так часто збиралися. Ні, зустрічі були, звичайно, але вони були рідко. Зараз ми збираємося, намагаємося всі важливі події відзначати командою. Сісти і культурно поспілкуватися.

- А що останнє відзначали?

- Підписання нових контрактів з Циганковим і Бурдою. Ми всією командою сіли, поговорили. Було дуже приємно!

- Заспівали?

- (посміхається) Ні, не співали.

- Хто в «Динамо» відповідає за настрій і жарти?

- Коли ми в останній раз збиралися, то подібні ініціативи виходили від хлопців, які підписали нові контракти і зібрали нас з цієї причини. Вони всіх покликали, зібрали. Вважаю, це правильно. А так... У всіх в команді гарне почуття гумору, думаю, поки не знаю футболіста, у якого б його не було.

- Нещодавно в пресу потрапила історія про День народження Дениса Гармаша, на якому була російська співачка...

- Я був на його дні народження. Але концерту там не було, адже Гармаш не замовляв виступ Успенської. У неї просто десь там був концерт, Гармаш про нього мені розповідав. Але я не був присутній на ньому. А сам Денис просто потрапив на цей концерт, а не сам його замовляв.