«Ліверпуль» програв, але зіграє в Києві із «Реалом»

Динамо Київ 2 Травня, 23:47 578
«Ліверпуль» програв, але зіграє в Києві із «Реалом»  | 19-27
«Вовки» були близькими до «камбеку», але запасу домашньої перемоги «Ліверпуля» вистачило, щоб за сумою двох матчів пройти до фіналу ЛЧ 2017/18.

Господарі поля зі стартових хвилин намагалися чинити тиск на ворота «Ліверпуля», але пропустили першими. На 9-ій хвилині із передачі Фірміно Мане вивів англійців вперед.

Другого гола довго чекати не довелося. На 15-ій хвилині Ловрен вибивав м'яч із власного карного майданчика і влучив у Мілнера - вийшов автогол. 1:1

На 26-ій Вейналдум скористався сумбуром в карному майданчику господарів і вивів «Ліверпуль» вперед - 2:1.

В другому таймі «вовки» намагалися переломити хід зустрічі, «штурмували» ворота суперника. Джеко на добиванні зрівняв рахунок і подарував хоч якусь інтригу. За цим на 86-ій хвилині Наінгголан вивів римлян вперед чудовим ударом із середньої дистанції. Не збавляючи обертів, «Рома» тисла на суперника і на 94-ій хвилині Наінголлан реалізував пенальті - 4:2.

За сумою двох матчів, «Ліверпуль» проходить до фіналу Ліги чемпіонів 2017/18, де зіграє із мадридським «Реалом».

Нагадаємо, матч відбудеться 26-го травня на НСК «Олімпійський».

ЛЧ. 1/2 фіналу. «Рома» — «Ліверпуль»: 4:2 (5:2 перша зустріч)

Голи: Мане - 9, Мілнер - 15 (аг.), Вейналдум - 26, Джеко - 52, Наінголлан - 86, 94.