Світовий футбол 3 Травня, 09:27 835
​Президент «Роми»: «Якщо ми не побачимо VAR в Лізі чемпіонів – це буде просто смішно» | 19-27
Президент «Роми» Джеймс Паллотта поділився думкою про матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти «Ліверпуля» (4:2, 6:7 по сумі двох матчів).
— Абсолютно ясно, що система VAR необхідна в Лізі чемпіонів, тому що не можна дозволяти відбуватися таким речам.

Ви самі все бачили – Ель Шаараві не був в офсайді на 49-ій хвилині, пенальті не призначили. На 65-ій хвилині м'яч влучив в руку, що було очевидно всім у світі, крім суддів.

На 67-ій хвилині на Шікові порушили правила у штрафному майданчику. Я знаю, що арбітру непросто працювати на такому матчі, але дійсно неприємно, коли програєш, як сьогодні.

До речі, там повинна була бути червона картка, і «Рома» з 63-ї хвилини могла грати в більшості.

Вітаю «Ліверпуль», це відмінна команда. Але якщо ми не побачимо VAR в Лізі чемпіонів – це буде просто смішно», – наводить слова Паллотта ua.tribuna.com.