Російських журналістів можуть не пустити на фінал Ліги чемпіонів у Києві

Динамо Київ 3 Травня, 12:42 476
Російських журналістів можуть не пустити на фінал Ліги чемпіонів у Києві
Заборона на в'їзд стосуватиметься російських журналістів, які відвідували Крим, а також територію так званих «ДНР» та «ЛНР».

Російські журналісти, які відвідали Крим після березневих подій 2014 року, не будуть допущені на фінал Ліги чемпіонів в Києві. Обмеження можуть торкнутися і кореспондентів з Росії, які побували на території «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомляють «Известия», посилаючись на джерела в українських дипломатичних колах. Інформацію підтвердили і в Верховній Раді.

«В першу чергу це стосується осіб, які відвідали Крим через закриті пункти пропуску. Ці люди порушили українське законодавство і не зможуть висвітлювати спортивний захід із Києва, навіть якщо у них буде акредитація. Обмеження будуть поширюватися і на журналістів, які побували в невизнаних республіках», – заявив один зі співрозмовників видання.

У Верховній Раді «Известиям» підтвердили цю інформацію. Більш того, деякі депутати пропонують не пускати до України всіх кореспондентів із Росії.

«Я вважаю, що російські журналісти повинні користуватися засобами інтернету, - заявив український депутат Олександр Марченко. - І таку подію, як фінал Ліги чемпіонів, хай вони висвітлюють дистанційно - як це було в 2017 році, коли ми приймали «Євробачення». Українцям також варто бойкотувати чемпіонат світу, який пройде в Росії в 2018 році».

Нагадаємо, що в фінальному матчі Ліги чемпіонів, який відбудеться у Києві 26 травня, зіграють «Реал» та «Ліверпуль».