Віце-спікер Держдуми: «Не пускати російських журналістів на фінал Ліги чемпіонів - це абсурд»

Динамо Київ 3 Травня, 13:31 562
Віце-спікер Держдуми: «Не пускати російських журналістів на фінал Ліги чемпіонів - це абсурд»
У Росії вже розгорається скандал через недопуск місцевих журналістів, які відвідували «ДНР», «ЛНР» та анексований Крим, на фінал Ліги чемпіонів у Києві.

Віце-спікер Держдуми РФ Ігор Лебедєв прокоментував той факт, що російським журналістам обмежать потрапляння на фінальний матч Ліги чемпіонів «Реал» - «Ліверпуль», який пройде в Києві 26 травня.

«Позиція влади України про недопуск російських журналістів на фінал Ліги чемпіонів в Києві не має нічого спільного зі спортом. Це політичне рішення. Так само, як в минулому році вони не допустили представницю Росії на Євробачення. Тепер всіх, хто побував на території Криму, заносять в чорні списки, і їм забороняється в'їзд до України. Це не тільки політики і бізнесмени з Росії, але з Німеччини, Італії та інших країн.

Ми не можемо вплинути на політичну позицію України. Можемо написати скаргу в ФІФА і УЄФА, розповісти про дискримінацію російських журналістів, про неможливість приїхати і висвітлювати одне з найважливіших футбольних змагань. Упевнений, що ФІФА і УЄФА нічого в цьому питанні робити не буде. Потрібно дочекатися наступних президентських виборів в Україні та сподіватися на зміну позиції влади. Сподіваюся, хоча б такі дріб'язкові питання, як недопуск журналістів або людей, які відвідували Крим, відпадуть. Мільйони українців їздять відпочивати в Крим, ну так нехай їх назад тоді теж не пускають. Не пускати російських журналістів на фінал Ліги чемпіонів - це абсурд. Є придуркуватість української влади в деяких питаннях», - сказав Лебедєв у коментарі «Чемпионату».