Андрій Пятов: «Про протистояння з «Динамо» думатимемо після матчу із «Зорею»

Динамо Київ 3 Травня, 14:19 876
Андрій Пятов: «Про протистояння з «Динамо» думатимемо після матчу із «Зорею»
Голкіпер донецького «Шахтаря» чекає у фіналі Кубку України складного протистояння з «Динамо», але наразі зосереджений на чемпіонській гонці з «біло-синіми» й найближчому матчі в УПЛ.

— Андрію, в чемпіонаті України почалися вирішальні матчі. Чи відчувають гравці «Шахтаря» психологічний тиск у боротьбі з «Динамо» за золоті медалі?

— Ми не ділимо ігри першості за їхньою значимістю. На даному етапі найважливіший матч — найближчий, проти луганської «Зорі». Потім буде важка гра у фіналі Кубку, а потім — не менш важлива зустріч знову в чемпіонаті.

— «Зоря» попсує вам нерви?

— Ми не звертаємо уваги на наших суперників, а зосереджені тільки на своїй грі. Це саме стосується й нашого майбутнього суперника, хоч він і знаходиться у верхній частині таблиці й веде боротьбу за бронзові нагороди. Ми — гравці «Шахтаря» і налаштовуємося на будь-якого суперника тільки з думками про перемогу. Так само буде і в матчі із «Зорею». У нас є мета, до якої треба йти, і зараз ми не маємо права на інші думки.

— Після поєдинку з луганчанами на «Шахтар» чекає фінал Кубку України проти «Динамо». Чи не розсіюється увага команди на два турніри?

— Ні. Тільки журналісти нагадують про майбутній фінал. Ми в команді поки що зосереджені виключно на грі чемпіонату із «Зорею». Найважливіший матч — найближчий, отже, думаємо тільки про «Зорю».

— Як почуваєтеся фізично? Попереду — важливі ігри за клуб та поєдинки за збірну України…

— Усе-таки вже кінець сезону, є певна втома. Було багато емоцій — Ліга чемпіонів, чемпіонат, Кубок. Але для футболіста це нормальні емоції, вони дозволяють бути в тонусі. Погано, коли цих емоцій немає, тоді можна закінчувати з футболом.