Юрій Піхтовніков: «До 20 травня завершимо плановий ремонт освітлювальних вишок»

Динамо Київ 3 Травня, 18:11 506
Юрій Піхтовніков: «До 20 травня завершимо плановий ремонт освітлювальних вишок»
​Паралельно з футбольними матчами і підготовкою столиці до фіналу Ліги чемпіонів, на стадіоні «Динамо», який також буде використовуватися УЄФА під проведення фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, кипить робота.

Зокрема, уважні вболівальники і гості арени могли помітити, що активно ремонтуються освітлювальні вишки.

Детальніше про ремонтні роботи на «Динамо» розповів директор стадіону Юрій Піхтовніков.

«Йде плановий ремонт вишок і освітлення. Рік тому ми зробили ремонт основи і металевих конструкцій вишок всередині і зовні. Також відремонтували огорожу сходів, які ведуть наверх, встановили додаткову систему безпеки.

У нинішньому році, з настанням гарної погоди, розпочали фарбування вишок, також робимо антикорозійний захист. На даний момент вже пофарбована одна вишка, друга - в процесі. До 20 травня закінчимо всі чотири.

Можливо, так співпало, але ми робимо ремонт, повторюся, планово, а не під якусь конкретну подію або турнір. У будь-якому випадку, це питання безпеки, і його необхідно вирішити в максимально короткі терміни», - зазначив Юрій Олександрович.

Нагадаємо, що вже 4 травня на «Динамо» відбудеться матч чергового туру УПЛ, в якому кияни прийматимуть «Маріуполь». Ще один матч, проти «Шахтаря», в Києві буде зіграний 19 травня. А вже 24 числа арена прийме фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.