Денис Онищенко: «У «Динамо» є хороший потенціал, щоб показувати найкращий результат»

Динамо Київ 3 Травня, 19:00 691
Денис Онищенко: «У «Динамо» є хороший потенціал, щоб показувати найкращий результат»
​Півзахисник «Динамо» кінця 90-х – початку 2000-х років, а зараз відомий футбольний агент Денис Онищенко, який свого часу також виступав за команду з Маріуполя, поділився своєю думкою про майбутню зустріч цих команд:

- На мій погляд, очікувати сенсації не варто, думаю, «Динамо» буде сильнішим у цій грі. І хоча у «Маріуполя» є всі шанси поборотися за зону Ліги Європи, «Динамо» докладе максимум зусиль, щоб не вибути з гонки за чемпіонство.

- Зважаючи на виїзні перемоги над «Шахтарем» та «Ворсклою», чи можна сказати, що психологічна перевага на боці киян?

- «Динамо» планомірно рухається до своєї мети, грамотно розподіляючи сили та можливості. Думаю, доля золотих нагород вирішуватиметься саме в останній грі. У Полтаві була досягнута перемога з мінімальним результатом. Це свідчить про клас команди, який проявляється, і його видно неозброєним оком. Кияни не мали багато моментів під час гри, а той шанс, який з’явився, – реалізували.

- Що, на ваш погляд, «Маріуполь» може протиставити «Динамо» в Києві? За рахунок чого гості спробують перемогти?

- У будь-якому випадку, маріупольці не гратимуть у відкритий футбол, а починатимуть більш стримано. Гості розуміють, що динамівцям потрібна лише перемога, й намагатимуться впіймати господарів на контратаках або вичікуватимуть вдалого моменту, щоб отримати перевагу. Повторюся, скоріше за все, починатимуть від оборони, а далі поступово розкриватимуться. А «Динамо», у свою чергу, намагатиметься забити швидкий м’яч, адже в такому разі їм завжди стає легше грати, вони починають більше контролювати м’яча й у будь-який момент можуть збільшити результат.

- Чи буде продовжуватися обговорення нефутбольних моментів напередодні матчу?

- Це все вже в минулому, потрібно жити майбутнім. Думаю, дискусії на цю тему давно варто закінчити. У будь-якому випадку, у «Динамо» є хороший потенціал, щоб показувати найкращий результат та радувати вболівальників.

- За кого самі будете вболівати, та який ваш прогноз на гру?

- Я вболіваю за чемпіонство «Динамо». Перед завершальною зустріччю з «Шахтарем» киянам залишилося зіграти з «Маріуполем» та «Зорею», тож, буду сподіватися, що до останнього туру динамівці підійдуть без втрат. Щодо прогнозу, мені складно вгадувати, але, я думаю, що господарі переможуть з перевагою у два м’ячі.