Артем Франков: «Занесіть, будь ласка, в студію того фахівця, який повідомив про провокацію з боку Шабанова»

Динамо Київ 4 Травня, 15:53 717
Артем Франков: «Занесіть, будь ласка, в студію того фахівця, який повідомив про провокацію з боку Шабанова»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував дискваліфікацію Олександра Сватка, Марлоса й Оларенважу Кайоде.
«Що стосується Сватка, то нехай вас не розчулює уявна м'якість покарання. Гру з «Шахтарем» він пропустить, до «Динамо» - буде в строю. Ну а що довелося дискваліфікувати Марлоса і Кайоде, так вибачте - там відкрутитися вже ніяк не можна було, інакше довелося б засвічувати свою орієнтацію по повній програмі!

Так і то влаштували каламутну історію з визначенням провини нігерійця, вигадавши якусь провокацію з боку Шабанова, про яку досі не заходило ні найменшої мови. Адже тут: арбітр удару не помітив; якби помітив, напевно вилучив би Кайоде; більш того, якщо б у нас працював VAR, теж вилучив би - але вже після перегляду повтору; і що, у нас за пряму червону картку, отриману за удар суперника, виписали б ОДИН МАТЧ?! Неможливо. У всякому разі, я такого не уявляю. Загалом, занесіть, будь ласка, в студію того фахівця, який повідомив про провокацію з боку Шабанова і щоб він повідав, з чого він так вирішив, а також чому саме ця думка була прийнята КДК як визначальна і доленосна.

«Зоря», зліше будеш? Будь!» - написав Франков у своїй конференції на MatchDay.ua.