«Динамо» не зуміло обіграти «Маріуполь»

Динамо Київ 4 Травня, 20:54 994
«Динамо» не зуміло обіграти «Маріуполь» | 19-27
У 30 турі УПЛ кияни розписали нічию з «Маріуполем» (1:1) і дали шанс «Шахтарю» відірватися у турнірній таблиці.

На 15 хвилині «Маріуполь» повів у рахунку, коли Тотовицький відкинув м'яч на удар Борячуку, а той пробив під дальню стійку. «Динамо» хоч і володіло територіальною перевагою, але зрівняти рахунок до перерви не зуміло.

У другому таймі кияни перебудувалися на гру з двома форвардами. Це досить швидко принесло результат. Циганков віддав на хід Мбокані, якого на лінії штрафного майданчика збив Биков. Пенальті реалізував молодий капітан господарів – рахунок став рівним.

«Динамо» продовжувало тиснути на ворота суперника, але «Маріуполь» великими силами захищався. Гол Циганкова арбітри скасували через офсайд, а з ударом Вербіча та виходом сам на сам від Мбокані впорався Гальчук.

Як наслідок – нічия та перервана 8-матчева переможна серія Динамо. Кияни набрали лише 67 очок і віддалилися від чемпіонства, давши можливість Шахтарю завтра відірватися на 5 пунктів. Маріуполь у боротьбі за єврокубки збільшив гандикап над Вересом до 4 балів.