Олександр Хацкевич: «Інтригу ми напевно сьогодні поховали, але потрібно вміти тримати удар»

Динамо Київ 4 Травня, 21:54 681
Олександр Хацкевич: «Інтригу ми напевно сьогодні поховали, але потрібно вміти тримати удар»
Флеш-коментар від головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича.

- Не всі включилися з перших хвилин, хтось в першому таймі вийшов за компанію, але це моя помилка, швидше за все. Після пропущеного м'яча команда включилася, але цього виявилося недостатньо. Десь вдало зіграв воротар, десь нас майстерність підвела, десь удача, але, як то кажуть, маємо те, що маємо. Потрібно вміти тримати удар і треба зберегти емоції і віру, тому що у нас фінал Кубка в середу.

Так, ми стільки зусиль витратили, щоб зберегти інтригу в боротьбі за чемпіонство до останнього туру, але сьогодні результат - це найголовніше. Я ще не бачив моменту з не зарахованим голом, але результат ми все одно вже не змінимо. Треба було дотискати до кінця. Хоча може бути незарахований м'яч на хлопців і вплинув. Ми намагалися їх завести, але вони вимкнулися на хвилин десять. Так, потім додали, але ... Що стосується «Маріуполя», то вони з перших хвилин зосереджено відійшли в оборону. Ми намагалися розкрити її через фланги, але флангові передачі не завжди доходили.

Нічого вже не зміниш - це головний підсумок сьогоднішнього матчу. Але потрібно продовжувати вірити в себе. Сьогодні все що від нас залежало, тепер немає. Інтригу ми напевно сьогодні поховали. Завтра у «Шахтаря» теж непростий матч, все може бути, - сказав Хацкевич в ефірі FootballHub.