«Динамо» провело найгірший матч в УПЛ в 2018 році за важливим показником

Футбол України 4 Травня, 22:00 467
«Динамо» провело найгірший матч в УПЛ в 2018 році за важливим показником | 19-27
По воротах «Маріуполя» футболісти «Динамо» завдали понад два десятки ударів, але продемонстрували при цьому дуже низьку точність.

Те, що пройшло з «Ворсклою», не минуло з «Маріуполем». Знову показавши непереконливу гру в першому таймі, «Динамо» додало після перерви, але на цей раз одного забитого м'яча для перемоги команді Олександра Хацкевича забракло. Як і в минулому турі, до перерви кияни не змогли завдати жодного удару в площину воріт, а за 90 хвилин таких пострілів на цей раз було п'ять. За загальною сумою ударів матч з маріупольцями ледь не увійшов до п'ятірки кращих ігор столичного колективу в цьому сезоні, але з точністю не склалося. У зустрічі з азовцями вона склала 24%, а це найгірший результат «біло-синіх» в УПЛ в 2018 році.

Найкращі матчі «Динамо» в поточному чемпіонаті УПЛ за кількістю ударів по воротах:

Найгірші матчі «Динамо» в поточному чемпіонаті УПЛ по точності ударів по воротах: