Ігор та Григорій Суркіси привітали Юрія Калітвінцева із 50-річчям

Динамо Київ 5 Травня, 11:57 638
Ігор та Григорій Суркіси привітали Юрія Калітвінцева із 50-річчям
Сьогодні відзначає ювілей знаменитий динамівець - Юрій Калітвінцев.

Вітання від Ігоря Суркіса:

Шановний Юрію Миколайовичу!

У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання Вам і Вашій родині!

Ви – футболіст, який залишив незабутній слід в історії українського футболу. Успіхи київського «Динамо» на зорі незалежності нашої країни нерозривно пов'язані з Вами. Чотири чемпіонські титули, з 1995 по 1998 роки були здобуті за Вашої безпосередньої участі.

Безмежна любов сотень тисяч уболівальників – найкраща оцінка футбольної біографії футболіста. Будучи диригентом атак, футбольним художником, своїми філігранними передачами і шедевральними голами ви змушували завмирати від захоплення численних шанувальників Вашого таланту.

Протягом багатьох років Ваше ім'я у світовому футболі викликає повагу колег і суперників. Футбол – Ваше покликання, якому Ви присвячуєте своє життя. І повісивши бутси на цвях, Ви продовжили працювати на цьому терені, передаючи свої навички і вміння новим поколінням. Чимало часу Ви присвятили роботі з молодими футболістами, як в київському «Динамо», так і в юнацькій збірній України, яка під Вашим керівництвом досягла великого успіху, вигравши Чемпіонат Європи. Ви виховали прекрасного сина, Владислава, якого Бог теж не обділив футбольним талантом.

У цей день хочу побажати Вам міцного здоров'я, сімейного щастя й успіхів на нелегкій тренерській ниві!

З повагою, президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор СУРКІС

Вітання від Григорія Суркіса:

Дорогий Юрію Миколайовичу!

Від щирого серця вітаю Вас із Золотим ювілеєм. Віддаю належне воістину видатному футболісту, справжньому улюбленцю публіки, Лицареві шкіряного м'яча, Спортсмену і Людині з великої літери.

Ви підкорювали серця вболівальників своїм умінням перетворювати футбол на справжнє мистецтво. Тонке розуміння гри, неповторна техніка, вміння до кінця боротися за перемогу ставлять Вас в один ряд з тими яскравими майстрами сучасності, для яких немає секретів у футболі!

Я дуже радий, що нам довелося попрацювати разом у київському «Динамо», для якого Ви відразу стали своїм. І в команді-зірці Валерія Лобановського другої половини 90-х років, і в збірній України одного з найуспішніших для неї періодів Ви були капітаном, лідером в аспектах майстерності та ватажком по духу.

Талановитий і вдячний учень великого Лобановського, Ви обрали тренерський шлях і проявили себе вдумливим, прогресивним і амбітним наставником. На цьому етапі Ваші 50 – вік розквіту, чергової молодості та нових горизонтів.

Творчого польоту Вам, наснаги й натхнення, як кажуть у нас в Україні!

Успіху і оптимізму. Миру, гармонії, любові та щастя – Вам, ювіляре, Вашим рідним і близьким! І – виконання всіх найпотаємніших бажань.
Многая літа!

З повагою,
Григорій Суркіс