Динамо Київ 5 Травня, 13:14 686
Артем Франков: «Не можу сказати, що «Динамо» провело огидний матч, але воно вкотре провело огидний тайм» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков висловився з приводу матчу «Динамо» - «Маріуполь» (1:1) та підмітив одну цікаву деталь.
«Дивани закінчуються раптово, а ось в плані інтриги в чемпіонаті України чогось такого, в принципі, можна було очікувати. Не можу сказати, що «Динамо» провело огидний матч, але воно вкотре провело огидний тайм, і це принесло відповідний результат. Моменти були, в достатній кількості, команда атакувала і намагалася, але - рахунок на табло.
Однак прошу вас звернути увагу ось на яку деталь: порівняти стартовий склад «Динамо» в перших турах цього чемпіонату і ось зараз. Вважаю, таке навіть у нас можна зустріти лише в першій лізі, але там команди «линяють повністю» під час зимової перерви, а не поступово по ходу турніру. Це інше «Динамо», дорогі мої, і куди це нас заведе - не такі вже й очевидно», - написав Франков у своїй конференції на сайті Matchday.