У «Шахтарі» - «конфлікт інтересів» між Фонсекою і Палкіним

Футбол України 6 Травня, 10:54 1026
У «Шахтарі» - «конфлікт інтересів» між Фонсекою і Палкіним
У донецькому «Шахтарі» не виключена поява конфлікту між головним тренером команди Паулу Фонсекою і генеральним директором клубу Сергієм Палкіним. Пов'язано це з їх принципово різним ставленням до такого поняття як стимулювання команди третьою стороною.

Так, Фонсека на прес-конференції після вчорашнього матчу з «Зорею» (2:1) в чемпіонаті України сказав наступне.

«Тут відбуваються дуже дивні речі - в більшості країн таке заборонено. По-моєму, навіть УЄФА створював правило з цього приводу. Зверніть увагу: президент нашого конкурента визнає, що дасть певний бонус «Зорі». Наступного тижня у них матч. Все це не вкладається в голові, але тут це, напевно, нормально. Однак я знаю, що в інших країнах таке строго заборонено», - заявив тренер «Шахтаря»

У той же час, Палкін в коментарі телепрограмі «Профутбол» на каналі «2+2» навесні 2015 роки так озвучив своє ставлення до стимулювання третьої сторони.

«Якщо заглиблюватися в природу цього питання, я не вважаю, що це настільки погані речі. Будь-яка людина на вулиці може підійти до вас і дати 100 доларів, якщо ви підтягнетесь більше якогось мужика. Хочеш - підтягуйся, не хочеш - не потягуйтеся.

Головне, щоб в українському футболі не було здач ігор. Коли платять за здачу гри, з цим треба боротися. А якщо якийсь клуб промотивував інший, тут питання лише один - щоб всі були чисті з точки зору закону. Будь-який клуб може вийти на ринок і сказати: «даю мільйон доларів «Шахтарю», щоб він виграв у «Зорі». Так будь ласка!», - висловився гендиректор «Шахтаря».

Втім, не виключено, що конфлікту між Фонсекою і Палкіним не виникне, а вся справа в тому, що два роки тому представникам «Шахтаря» вигідно було вимовляти одні твердження, а зараз - зовсім інші. А то, що ці твердження суперечать одне одному, в донецькому клубі, мабуть, просто «не паряться».