Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде

Світовий футбол 6 Травня, 15:34 1089
Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде
Тепер він інша людина.

Покоління голландського футболу середини 90-х обіцяло повне домінування «помаранчевих» на світовій арені.

Виділялася, звичайно ж, школа «Аякса». Ван дер Сар, Овермарс, Зеєдорф, Давідс, Клюйверт - всі з юних років зарекомендували себе майбутніми суперзірками.

Чимало авансів виписувалося і вінгеру Енді ван дер Мейде.

Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде. ФОТО - изображение 1

В основній команді амстердамців футболіст з'явився пізніше за своїх товаришів, але не менш успішно увірвався в дорослий футбол. Встигнувши з'їздити в оренду і подомінувати з клубом в Голландії, ван дер Мейде, як і більшість його співвітчизників, вирушив підкорювати світ ТОП-чемпіонатів.

Однак, в «Інтері» у півзахисника закріпитися не вдалося, багато в чому, через постійні травми. Відмучившись два роки в Італії, Енді поїхав в Англію, де інтерес до нього виявив «Евертон». Але тут справи пішли ще гірше. Проблеми зі здоров'ям, через які гравець вкрай рідко з'являвся на полі, привели до затяжної депресії. А депресія, в свою чергу, без оперативної допомоги, тягне за собою проблеми з алкоголем. Крім того, футболіст почав красти таблетки з медичного відділу клубу.

Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде. ФОТО - изображение 2

У підсумку, ван дер Мейде протримався в складі «ірисок» до кінця контракту, але за чотири роки зіграв всього 20 матчів.

Підписавши контракт з «ПСВ» і відзначившись одним виходом на поле, Енді закінчив кар'єру в 2010-му році.

Лише після цього гравець почав боротися зі своїми проблемами. Ван дер Мейде відмовився від алкоголю, пройшов курс реабілітації від наркотичної залежності, відновив стосунки з дружиною, яка пішла від нього, коли він топив печаль в віскі, кокаїні і повіях Ліверпуля.

Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде. ФОТО - изображение 3

«Час у Ліверпулі було гіршим, що я пам'ятаю. Алкоголь і кокаїн були моїми друзями сім днів на тиждень. Перш, ніж я встиг щось зрозуміти, нічне життя затягло мене», - згадує екс-футболіст.

Зараз Енді повернувся в футбол. Він не виходить на поле, але він допомагає іншим гравцям боротися згубними звичками і намагається, щоб інші не повторили його шлях.

Також у нього є відносно популярний канал на ютубі, основним форматом якого є інтерв'ю з цікавими особистостями, сидячи за кермом автомобіля. Не так давно в гостях у Енді побували Урбі Емануельсон і Карім Ель-Ахмаді.

Моїми друзями були алкоголь, кокаїн і повії. Історія Енді ван дер Мейде. ФОТО - изображение 4

Ван дер Мейде п'ять днів в тиждень відвідує спортзал і не дозволяє собі ні краплі спіртоного.