Олександр Зінченко зустрівся з українською діаспорою в Англії

Світовий футбол 6 Травня, 20:34 687
Олександр Зінченко зустрівся з українською діаспорою в Англії
Півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко відвідав український культурний центр «Дніпро» у Манчестері.

Олександр Зінченко став учасником проекту «UkrTribuna», який ініціював Микола Васильков.

Півзахисник збірної України та «Манчестер Сіті» в теплій атмосфері поспілкувався з вболівальниками в українському культурному центрі «Дніпро». На зустріч з Олександром прийшло більше 200 людей із декількох міст Англії.

Під час інтерв'ю з журналістом Миколою Васильковим Зінченко заявив, що не очікував побачити велику кількість українців в Англії.

– Я дуже здивований і приємно вражений тою підтримкою, яку я маю тут в Манчестері. Чесно сказати, я не знав, що в місті живе така велика кількість українців. Серед інших є і ті, хто приїжджає на матчі нашої збірної. Я дуже радий був провести з ними час і обмінятися враженнями.

– Скажи, було важко дати таку велику кількість автографів?


– Це, напевно, я вперше в житті стільки розписувався. При чому і на листівках, і на футболках, і на м'ячах і навіть на годинниках, мобільних телефонах, руках і на щоці.

– Про що ви переважного говорили з фанатами?

– Вони питали, чи залишуся я на наступний рік в Манчестері. Я сказав, що після такого прийому просто мушу тут лишитися і грати далі. Ми домовилися, що наші зустрічі будуть регулярними. У культурному центрі займається велика кількість діточок, вони проводять тренування, беруть участь в забавах, організовують спектаклі.

Убольвальники отримати сувеніри та призи від Федерації футболу України, а також атрибутику, підготовлену в рамках проекту Миколи Василькова «Українська Трибуна». В його межах будуть систематично організовуватися заходи за участі гравців і тренерів національної збірної з футболу та українських фанатів.