Кошмарний ювілей «Боруссії». Як Ярмоленко вийшов на заміну

Світовий футбол 6 Травня, 20:51 660
Кошмарний ювілей «Боруссії». Як Ярмоленко вийшов на заміну | 19-27
У матчі з «Майнцем» півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко виконав за 17 хвилин 26 ТТД.

Дортмундська «Боруссія» провалила черговий матч, програвши на своєму полі аутсайдеру чемпіонату Німеччини (1:2). У 20-й раз в поточному сезоні команда пропускає не менше двох м'ячів - і в цьому ювілейному факті криється її головна проблема, повідомляє zbirna.com. Хоча в поєдинку з «Майнцем» на обидві ноги кульгала і атака, адже, маючи повну територіальну перевагу (володіння м'ячем - 64%), футболісти «Боруссії» поступилися супернику в єдиноборствах, завдали всього 11 ударів по воротах (три - в площину), виконали 13 гострих передач , заробили право на п'ять стандартних положень і зробили всього 16 вдалих обведень.

Активність Ярмоленка

Отримав шанс врятувати цей поєдинок півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко, який, загалом, непогано вийшов на заміну. За 17 хвилин він виконав 26 ТТД при браці в 23%. Наш футболіст виграв п'ять єдиноборств з дев'яти, зробив два відбори, чотири рази пішов в обведення, віддав одну гостру передачу, але по воротах не бив. У заключному турі бундесліги «Боруссія» зіграє в гостях з «Хоффенхаймом» - в цьому матчі і вирішиться доля дортмундців, які ведуть боротьбу за потрапляння в Лігу чемпіонів.