Андрій Санін: «Готуємо звернення в комітет з етики та чесної гри ФФУ проти «Динамо»

Динамо Київ 7 Травня, 11:03 619
Андрій Санін: «Готуємо звернення в комітет з етики та чесної гри ФФУ проти «Динамо»
Генеральний директор «Маріуполя» Андрій Санін в коментарі «Великому футболу» відзначив, що «пропагандистська машина «Динамо» проти азовців працює на повну силу»...
— Друзі, як Ви думаєте - футбольна карма це реальність чи безпідставний вимисел? Ось мені, після бойової нічиєї на полі наших «заклятих» друзів, чомусь навіть дуже віриться у вище футбольне правосуддя. Посудіть самі, перед матчем наші опоненти не погребували спаплюжити наш логотип, подивіться на фото свіжої програмки матчу (тобто офіційний клубний продукт «Динамо»). Ну і чого вони досягли? Результат був протилежний - наші хлопці після побаченого були ще більше по-спортивному злішими і наполегливішими, рахунок на табло. І чомусь мені здається, що на пароплаві, на якому від дніпровських круч вже безповоротно відчалили золоті медалі, написано слово «Маріуполь».

І, друзі, Ви звернули увагу, що у післяматчевих коментарях деякі ЗМІ пишуть, що «Динамо» втратило очки у матчі з Маріуполем? Враховуючи, що був поставлений досить спірний пенальті в наші ворота і не призначений пенальті у ворота «Динамо» за гру Шабанова рукою, то скоріше мову слід вести про те, що нас позбавили перемоги. І ніяких «втрат очок»

p.s. Ігор Михайлович, ще раз підтверджую - ми взяли кинуту Вами в одному з численних телеінтерв'ю рукавичку, для нас «Динамо» відтепер найпринциповіший суперник! To be continued.

Санін зазначив в інтерв'ю «Великому футболу», що клуб збирає матеріали проти «Динамо» для подачі заяви до комітету етики та чесної гри.

«Ні для кого вже не секрет, що наше протистояння з «Динамо» зараз вже носить принциповий характер, воно вже давно вийшло за межі футбольного поля. Їх пропагандистська машина проти нас працює на повну силу».

«Зараз ми збираємо факти і готуємо звернення в комітет з етики. Вважаю, що грати треба чесно», – зазначив Санін.