Комітет арбітрів ФФУ прокоментував рішення арбітра у матчі «Динамо» - «Маріуполь»

Динамо Київ 7 Травня, 16:11 527
Комітет арбітрів ФФУ прокоментував рішення арбітра у матчі «Динамо» - «Маріуполь»
Комітет арбітрів ФФУ вважає, що арбітр прийняв правильне рішення, призначивши пенальті у ворота «Маріуполя» та відмінивши гол Циганкова.

30-ий тур, 04.05.2018, матч «Динамо» - «Маріуполь»

25 хв. Правильна оцінка щодо ненавмисності гри рукою. Гравець № 26 господарів пробиває по воротам, коли футболіст № 22 гостей вистрибує вперед, а м’яч потрапляє у руку, яка знаходиться у зігнутому положенні перед тілом. Йдеться про ненавмисні дії, що не підлягають покаранню.

54 хв. 11У на користь господарів було призначено правильно за затримку ззаду всередині штрафної площі, що здійснював гравець № 2 гостей проти футболіста № 70 господарів, який своїми діями зрив перспективної атаки. Технічне рішення є правильним.

55 хв. Правильна оцінка щодо ненавмисності гри рукою. Гравець гостей вибиває м’яч до центру і м’яч потрапляє до суперника, а потім останній невдало грає в м’яч і у випадковий спосіб влучає у тіло та в руку його партнера по команді, гравця № 30 господарів, який не вчиняє жодних навмисних дій через те, що м’яч зненацька потрапляє в нього. Йдеться про ненавмисні дії, що не підлягають покаранню.

56 хв. Гравець № 7 господарів не зазнає жодного порушення на собі з боку футболіста № 30 гостей, проте він вирішує впасти у дуже демонстративній манері на газон всередині штрафної площі суперника. В таких випадках порушення фіксується свистком та призначається ВУ, а гравцю виноситься ЖК за симуляцію.

60 хв. АА № 2 правильно піднятим прапорцем привертає увагу арбітра, сигналізуючи про неправильне положення з поза грою у гравця № 23 господарів, який виконував передачу, спрямовану до центру. Гол було не зараховано правильно через поза грою.