«У Гітлера рупором був Геббельс. Канали «Футбол 1/2» є рупорами «Шахтаря». Коментарі, від яких бомбить в обох сторін головного конфлікту весняної УПЛ

Футбол України 7 Травня, 16:37 955
«У Гітлера рупором був Геббельс. Канали «Футбол 1/2» є рупорами «Шахтаря». Коментарі, від яких бомбить в обох сторін головного конфлікту весняної УПЛ
«Футбол 24» зібрав усе найголовніше зі словесної війни між ТК Футбол та Зорею, яка спалахнула після поразки команди Вернидуба від Шахтаря у 30 турі УПЛ.

Дійові особи

Сергій Рафаїлов, генеральний директор Зорі

Олександр Денисов, директор ТК Футбол, ведучий «Великого футболу»

Паулу Фонсека, головний тренер Шахтаря

Юрій Вернидуб, головний тренер Зорі

Віктор Леоненко, експерт «Великого футболу»

Олександр Сопко, експерт «Великого футболу»

Михайло Метревелі, експерт «Великого футболу»

*******

Дія перша і (не?)остання

Сергій Рафаїлов: Чи не є втручанням у хід чемпіонату такий інформаційний тиск шляхом телеканалу «Футбол»? Вони себе називають загальнонаціональним каналом. Я принципово впродовж років семи не дивлюсь телеканал «Футбол». Мені потім розповідають, що там було щось, я навіть не переглядаю. Деякі експерти, вони ніби трохи перегинають палку в своїй любові до Шахтаря та ненависті до решти команд. Їм потрібно назву змінити – канал не «Футбол», а «Антифутбол».

рафаїлов

Коли пан Денисов, затятий шанувальник єдиного пулу, розказує, що футбол показувати невигідно, я завжди кажу – киньте цю справу. Якщо невигідно – закрийте її, займіться чим-небудь, сільським господарством. Можливо, канал «Риболовля» відкрийте.

Паулу Фонсека: Залишилося ще два поєдинки. Ми повинні просто виграти свої матчі. Я вірю, що Динамо виграє у Зорі. Вірю в серйозність і принциповість гравців Зорі. Хочу, щоб ви проаналізували заяви тренера луганців перед матчем із Шахтарем і перед матчем із Динамо. Це більш ніж очевидно, що Вернидуб хоче тренувати Динамо.

Сергій Рафаїлов: Після матчу відбувся несподіваний хід із боку Фонсеки. Він раптом розхвилювався про долю Вернидуба, зайнявся його працевлаштуванням, хоча більше пасувало б думати про своє.

Якщо хтось не знає: Фонсека – тренер Шахтаря. Щоправда, єдине його рішення на цій посаді наразі – вимушена заміна Срни на Бутка. Загалом же впродовж двох років грає команда, створена Луческу. Мені б дуже хотілося поглянути на Вернидуба в команді з бюджетом Шахтаря, а Фонсеку – в команді з бюджетом Зорі. Глянець моментально б зійшов, пихи поменшало б, та й костюмованих флеш-модів теж.

Олександр Денисов: Зоря би отримала 1 мільйон доларів за відбір очок у Шахтаря, плюс додаткова сума особисто для Юрія Вернидуба.

денисов

Юрій Вернидуб: Я емоційно ні з ким не спілкуюся. Особливо з каналами «Футбол 1» і «Футбол 2». Я можу сказати слова, які їх образять. А я не хочу їх ображати. У минулому столітті, під час війни у Адольфа Гітлера рупором виробництва був Йозеф Геббельс. Зараз же канали «Футбол 1/2» є рупорами Шахтаря. У них одні тільки найкращі та найсвятіші.

Віктор Леоненко: Вернидубу пощастило, що він не в чемпіонаті Німеччини грає. За ці слова він би вже сидів. Порівняння з нацистами – це слабачок, це соплі. Тайсон, мабуть, гад – забив на 89-й хвилині, забрав усе стимулювання. І команді, і особисто головному тренеру.

Юрій Вернидуб: Хто дає там інтерв'ю? Денисов, Морозов, Сопко. Великий агент Метревелі. Усе! Я не чув висловлювань на адресу Зорі від професійного в минулому футболіста Головка. Від Сабо – гарного й сильного тренера. Від Ковальця. Кажуть тільки ті, хто хоче на цьому заробити. Гроші дали, значить, будемо говорити все, що завгодно. І маму продамо! Скажу одне: совість продати можна, а ось купити її не можна ні за які гроші!

вернидуб

Олександр Сопко: Принциповість – вона одна на все життя. Але де була принциповість Вернидуба кілька років тому, коли вони збиралися судитися з транслятором, який їх зараз показує? А тепер вони найкращі друзі та інтерв'ю тільки їм дають.

Олександр Денисов: У Вернидуба остаточно здають нерви – він звинувачує в своїх невдачах тільки і тільки канали «Футбол 1» / «Футбол 2» і Шахтар, опустившись до диких порівнянь із Геббельсом і Гітлером. Звичайно, програвати прикро, а втрачати валізу з преміальними образливо вдвічі, але це вже про совість, яку, як сказав Вернидуб, не купиш.

Сергій Рафаїлов: Коли пан Денисов, затятий шанувальник єдиного пулу, розказує, що футбол показувати невигідно, я завжди кажу – киньте цю справу. Якщо невигідно – закрийте її, займіться чим-небудь, сільським господарством. Можливо, канал «Риболовля» відкрийте.

Михайло Метревелі: Коли у Зорі були орендовані футболісти донецького Шахтаря і Вернидуб починав свою кар'єру... І ці орендовані гравці зробили його тренером насправді – в цьому немає нічого поганого. Будь-якого тренера роблять тренером гравці. Це були орендовані гравці, але потім почалися скандали – чому вони там не грають, ще якісь речі. Відносини зіпсувалися напевно, тому ми бачимо, що орендованих вже дуже мало.

Віктор Леоненко: Пам'ятаю, чув це від Реброва – і що канал винен, і що я особисто. Багато хто говорить про пару Маріуполь – Шахтар всяке, але тепер, мабуть, можна говорити таке ж і про іншу пару.

Леоненко

Михайло Метревелі: Мені здається, чи Вернидуб став адвокатом дияволів? Він звинувачує експертів телеканалу «Футбол» в тому, що вони попереджають українських арбітрів і клуби, не дай Боже, не повернутися до тих часів, коли симпатію арбітрів можна було придбати за певні блага.

Зараз на футбольному ринку, як у нульові, стали ходити чутки, що арбітри пропонують свої послуги особливо нужденним клубам. Вони знову намагаються відтворити «бюро добрих послуг», де за невеликі або великі можна отримати добру послугу від людей зі свистком.

Сергій Рафаїлов: Мені ця метушня нагадує один український анекдот. «Сидять у шинку два чоловiки, пенісов і пивоненко. Один іншому каже, ти чув, наш сусiд хоче зламати кохану iграшку нашого пана? А давай його поб'ємо. Другий, а якщо вiн нас? Тодi давай завтра бiля церкви скажемо, що у нього доньки повiї, але в нього сини. Нiчого, потiм нехай виправдовується».

Завіса.

Далі буде?