Співробітник «Динамо» потролив віце-президента «Маріуполя» через помилку в передматчевій програмці

Динамо Київ 8 Травня, 12:03 919
Співробітник «Динамо» потролив віце-президента «Маріуполя» через помилку в передматчевій програмці
Спортивний журналіст Микола Несенюк прокоментував заяву віце-президента «Маріуполя» Андрія Саніна про намір поскаржитися на «Динамо».

- Кажуть, що Андрій Санін із Маріуполя зібрався звертатися до комітету з етики Федерації футболу з приводу того, що у програмці до матчу «Динамо» з «Маріуполем» було зображено «не той» логотип клубу гостей. Оскільки за програмки у «Динамо» відповідаю я, то змушений повністю погодитися із Саніним. Справді, лого ФК «Маріуполь» наш дизайнер взяв із попередньої програмки 2017 року. Тоді жодних нарікань з боку громадянина Саніна не було. Нагадаю, що минулого року сам футбольний клуб із Маріуполя довго не міг визначитися із емблемою і мав на своєму сайті одразу три логотипа на вибір. Першим на сайті клубу висів саме той, що так глибоко образив тепер пильного маріупольця.

Тож образу ми не вигадали, а взяли безпосередньо у ображеного. Але пишу я це не для того, щоб виправдатися. Бо виправдань мені немає - у тій самій програмці із чайкою не на тому місці надрукована набагато глибша образа - стадіон імені Бойка у Маріуполі програмка назвала стадіоном «Іллічівець»! Оце так образа! Навіть не знаю, як Андрій Санін цього не помітив. Власне, я здогадуюсь чому - програмка видана українською, а Санін державною мовою не лише не говорить, а вірогідно, і не читає! Та ще не пізно виправити цей прикрий недогляд.

Я у свою чергу готовий понести найсуворіше покарання від комітету з етики ФФУ за те, що порушив закон про декомунізацію. За те, що образив честь і гідність маріупольського футбольного клубу, який усього лише за два роки після виходу згаданого закону набрався рішучості і позбавив команду імені «Ілліча», а ще за півроку не менш рішуче декомунізував назву стадіону. Заздалегідь прошу вибачення у Андрія Саніна за незручності, які завдасть йому необхідність читати українською мовою. Але воно того варте. Чи не так? – зазначив Несенюк на своїй сторінці в Facebook.