Олександр Філімонов: «Лобановський - метр, але не скажу, що я був прямо-таки заворожений»

Динамо Київ 8 Травня, 15:39 1010
Олександр Філімонов: «Лобановський - метр, але не скажу, що я був прямо-таки заворожений»
Екс-воротар «Спартака» Олександр Філімонов, який нещодавно завершив кар'єру, згадав, як переходив до київського «Динамо» в 2001 році.

- Переїзд до Києва в 2001 році - помилка?

- Відхід зі «Спартака» - не помилка.

- Чому?

- Я тоді вже бачив, що клуб пішов не тією дорогою. Дивні трансфери, незрозумілі люди в «Спартаку», які раніше за жодних розкладів не могли опинитися в команді. Атмосфера була вже не та. Я особисто переговорив із Романцевим і сказав йому, що хотів би пограти в Європі. Розуміючи, що я можу скоро піти, Олег Іванович став награвати Левицького. Я його в цьому сенсі розумію. А потім в Києві зламався Шовковський. Все було вирішено за два дні. Я навіть ні з ким не попрощався. Речі з Тарасівки забирали родичі.

- Яким вам запам'ятався Лобановський?

- Ґрунтовним. Метр. У нього завжди все чітко, по поличках. Але я не скажу, що я був прямо-таки заворожений. Все-таки я кілька років працював з Романцевим. А він в плані внутрішнього магнетизму не менше значна фігура. Та й сам футбол «Спартака» був ближче. Там, коли я викидав м'яч, у мене було відразу кілька можливих адресатів. А в Києві я заносив руку і бачив тільки спини гравців, - сказав Філімонов в інтерв'ю «Чемпионату».