Антимонопольний комітет України розпочав моніторинг готелів Києва перед фіналом Ліги чемпіонів

Динамо Київ 8 Травня, 16:26 589
Антимонопольний комітет України розпочав моніторинг готелів Києва перед фіналом Ліги чемпіонів
Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) почало офіційний моніторинг готелів в Києві через інформацію про зростання цін перед фіналом Ліги чемпіонів.

«Через ажіотаж, викликаний повідомленнями про підвищення цін готелів на період проведення фіналу Ліги чемпіонів, Київське територіального відділення АМКУ розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг в столиці.

Сподіваюся, що ціни стабілізуються завдяки ринковим механізмам, оскільки попит рухає не тільки ціною, але і пропозицією. Підвищення цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, але підвищення на сотні відсотків – ненормальна ситуація», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Київського обласного теруправління АМКУ Олексій Хмельницький.

У той же час Київська міськдержадміністрація заявила про відсутність проблеми з розміщенням гостей фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, оскільки, як пояснив агентству Інтерфакс-Україна керівник управління туризму КМДА Антон Тараненко, 70% уболівальників приїжджають на матч на один день і відразу ж увечері летять з Києва чартерними рейсами.