Христо Стоїчков зніме фільм про Блохіна, Шевченка і Бєланова «Три «Золотих м'яча»

Футбол України 9 Травня, 11:15 721
Христо Стоїчков зніме фільм про Блохіна, Шевченка і Бєланова «Три «Золотих м'яча»
ФК «Десна» подарував грандіозне свято жителям Чернігова, запросивши на зустріч з уболівальниками легендарного болгарського нападника Христо Стоїчкова, який в 90-х відзначався в «Барселоні».

Як зізнався зоряний гість, в Україну він приїхав не просто так. На зустрічі побував і кореспондент FootBoom.

«Будемо сподіватися, що настане день, коли в Україні народиться ще один володар «Золотого м'яча» або «Золотої бутси». Знаю, як нелегко дістати ці трофеї. Мені це коштувало довгих і важких років роботи. Але, одного разу, коли ти отримуєш цю нагороду, ти її тримаєш в руках, і розумієш, що не дарма так багато працював.

Щасливий бути в країні, яка подарувала світові інших володарів «Золотого м'яча». Насправді, я приїхав в Україну знімати великий фільм про український футбол. Він буде називатися «Три «Золотих м'яча». Ви прекрасно знаєте людей, про яких йтиметься в цій картині: це Олег Блохін, Ігор Бєланов і Андрій Шевченко. Користуючись нагодою, я зустрівся з колишніми великими гравцями. Через багато років мені довелося побачитися з Олегом Саленко. Напевно ви пам'ятаєте, що ми з ним обидва отримали «Золоту бутсу», як найкращі бомбардири ЧС-1994.

Сьогодні вранці у мене було інтерв'ю з Олегом Блохіним на стадіоні «Динамо» ім. Лобановського. Завтра їду в Одесу, де планую зустрітися з Ігорем Бєлановим. Що стосується нашого третього володаря «Золотого м'яча», Андрія Шевченка, то він чекає мене в Лондоні», - розповів Христо Стоїчков.