«Динамо» потрібно брати трофей». Прогнози фахівців на фінал Кубка України

Динамо Київ 9 Травня, 13:17 361
«Динамо» потрібно брати трофей». Прогнози фахівців на фінал Кубка України
На думку опитаних експертів, фінал Кубка України з «Шахтарем» - головна гра сезону для «Динамо».

Андрій РУСОЛ

(Екс-гравець Дніпра)

- Очікую напруженого цікавого поєдинку. В обох командах дуже багато класних гравців, тому ціна однієї помилки значно підвищується. Адже це не матч чемпіонату, де все можна виправити в наступних поєдинках.

Поєдинок з Маріуполем? Його підсумок міг, як вибити киян з колії, так і надати їм особливу мотивацію. Динамо потрібно брати трофей - цим, думаю, сказано все. Що стосується Шахтаря, то ніхто не знає, з яким настроєм гірники підійдуть до фіналу. Результат для них буде залежати від кількості помилок, які допустять підопічні Фонсекі.

Динамо, може бути, і вибере ту ж модель гри проти Шахтаря. А може, гірникам доведеться розгадувати черговий ребус від киян, які знову щось вигадають. Гадати щодо результату фіналу я не стану, занадто рівноцінні суперники.

Сергій БЕЖЕНАР

(Екс-гравець Дніпра і Динамо)

- Чекаю перемоги Динамо, хоча киянам буде важко. Команда Олександра Хацкевича, думаю, знову більше зіграє від оборони. Після Маріуполя нічого страшного не трапиться. Помилки біло-сині, впевнений, розібрали. Чи вийдуть Гармаш з Буяльським? Я прогнозувати не стану - все вирішить головний тренер.

Шахтар, мені здається, витратив занадто багато сил в матчі із Зорею, яка дала бій принциповому супернику. Я б не стверджував, що гірники виглядали важкувато ... Динамо складна перемога Шахтаря не повинна вводити в оману. Потрібно пам'ятати: оранжево-чорним не можна давати багато свободи.

Владислав ВАЩУК

(Екс-гравець Динамо)

- Не хочеться побачити тільки одного в цьому фіналі - загострення пристрастей і тиску на суддів. Не думаю, що ми станемо свідками повторення гри чемпіонату між Шахтарем і Динамо. Подивимося, що придумають цього разу Фонсека і Хацкевич. На перший план, безумовно, вийде контроль м'яча і, що дуже важливо, стандарти.

До такої гри, як фінал, потрібно підходити з розумом. Я сам грав в таких матчах і знаю, що проявити себе зможе тільки той, хто холоднокровно оцінить ситуацію, хто, повторюся, розумно буде вести себе все 90, а може і 120 хвилин.

Для Динамо - це головна гра сезону і звертати увагу на те, що Шахтар вважають фаворитом, не слід. Гірників і раніше вважали більш сильними. По іменах цей так, згоден. А ось по грі ... Чув, що на обидві команди можуть вплинути скандали, що виникли в 30-му турі. Однак, все це непотрібна метушня і футболісти, впевнений, не звертають на неї уваги. Ставлю все-таки на Динамо.