Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич

Динамо Київ 9 Травня, 14:07 729
Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич
«Шахтар» одним матчем може помножити на нуль попередні успіхи Хацкевича в класичному протистоянні.

Олександр Хацкевич як тренер «Динамо» провів проти «Шахтаря» чотири матчі і здобув вельми непогану статистику: дві перемоги, нічия і лише одна поразка. Три з чотирьох поєдинків кияни завершили «насухо» з точки зору пропущених голів, повторивши серію 2014-2015-го років, коли «Динамо» не пропустило від «Шахтаря» в трьох поспіль поєдинках.

То дуже гарна обгортка, але наповнення – порожнє. Бо, за суттю, три з чотирьох поєдинків Хацкевича проти Фонсеки, що завершилися з прийнятним для киян локальним результатом, не принесли «Динамо» дивідендів в розрізі глобальної боротьби. Дві перемоги і нічия, здобуті в протистоянні з «Шахтарем» в поточному чемпіонаті України, навряд чи допоможуть киянам заволодіти короною українського футболу. Результати тих трьох матчів вболівальники «Динамо» з задоволенням обміняли б на прийнятний результат одеського поєдинку в липні 2017-го, коли «Шахтар» без надзусиль виграв від «Динамо» Суперкубок України.

Александр Хацкевич (Динамо)

Хоча подібна успішна серія повинна додавати киянам впевненості у власних силах напередодні чергового поєдинку проти «Шахтаря». Поєдинку, на кону в якому – трофей Кубка України. З іншого боку, то шанс і для «Шахтаря». Шанс однією-єдиною перемогою перекреслити весь негатив і помножити на нуль старання і досягнення конкурента впродовж поточного сезону. Якщо переможе Фонсека, то виглядатиме це як фірмове знущання: попередні трудові перемоги киян перетворять на крихти, що падають зі столу пишного банкету багатіїв.

Чудово розуміє розклади Олександр Хацкевич, що може відігравати для «Динамо» як позитивну, так і негативну роль. З одного боку, столична команда повинна бути впевненою в собі, розуміючи, що нинішній «Шахтар» не є непереможною силою. З іншого, тиск відповідальності настільки потужний, що у молодої команди можуть затремтіти колінка. Програш в фіналі Кубка України ознаменує для «Динамо» тотальний провал сезону на внутрішній арені.

Николай Морозюк (Динамо)

Власне, карти розкинуті. Далі – хід за тренерами: підвищувати, пасувати чи блефувати, розуміючи високу ціну ставки.