«Динамо» - «Шахтар»: прогноз Олександра Шуфрича

Динамо Київ 9 Травня, 14:59 421
«Динамо» - «Шахтар»: прогноз Олександра Шуфрича
Колишній віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич дав прогноз на фінальний матч Кубка України, в якому зустрінуться київське «Динамо» і донецький «Шахтар».
- Скажу відразу, що буду вболівати за «Динамо» і, думаю, що Кубок України вони відвезуть до Києва. Гравці «Шахтаря», особливо в півзахисті і лінії атаки, високого рівня - на цих позиціях грають в основному бразильські футболісти: технічні, швидкісні, які вміють завершувати комбінації. Не варто забувати, що бразильські легіонери досить темпераменти, самозакохані, в хорошому розумінні, але очевидно що деяких з них не влаштовує рівень українського футболу.

За інформацією ЗМІ деякі з них ведуть переговори з топ-командами Європи, що позначається на їхній грі. Це видно по самовіддачі у Прем'єр-лізі. «Шахтар» практично виграв чемпіонство і ейфорія перемоги може зіграти злий жарт. Адже майбутня гра напевно буде жорсткою і непоступливою. А гравці, які збираються покинути команду після завершення сезону, будуть берегти себе від травм.

Футболісти «Динамо» прекрасно розуміють, що заволодіти почесним трофеєм, це все що вони можуть виграти в цьому сезоні, тому мотивація команди захмарна, а виконавської майстерності, амбітності, цілком може вистачити для досягнення позитивного результату в цій грі.