Ярослав Ракицький: «Фіолетово, чи був рикошет - треба було потрапити в ворота»

Динамо Київ 10 Травня, 00:24 1034
Ярослав Ракицький: «Фіолетово, чи був рикошет - треба було потрапити в ворота» | 19-27
Автор одного з голів у матчі з «Динамо» прокоментував перемогу в фіналі Кубка України (0:2) та свій забитий м'яч.
«Дуже важкий матч. У першому таймі ми довго звикали, а після перерви швидко забили. Чи був рикошет? Не знаю, мені фіолетово. Головним завданням було потрапити в ворота.

У нас було багато моментів у матчах із «Динамо». Вони нам забивали тільки після наших помилок. Сьогодні ми контролювали гру і реалізували моменти.

Найголовніше - щоб вболівальники були задоволені. Добре перемогти у свято Дня перемоги. У мене ще прабабуся жива, у відпустці її відвідаю. А потім приїду до неї на столітній День народження», - сказав Ракицький в інтерв'ю каналу «Футбол 1».