«Динамо» Реброва і Хацкевича: красномовні цифри, наскільки змінився стиль команд за рік, або Що буде далі?

Динамо Київ 10 Травня, 16:54 692
«Динамо» Реброва і Хацкевича: красномовні цифри, наскільки змінився стиль команд за рік, або Що буде далі?
​Київське Динамо стало грати по-новому чи все залишилось по-старому? У програмі «ТаТоТаке» навели промовисту статистику.

Є така думка, що на зміну іспанському стилю гри в пас, який був при Сергієві Реброву, прийшла класична динамівська гра через фланги та контри. На перший погляд, нинішнє Динамо дійсно виглядає жвавіше. Плюс в особистих матчах з Шахтарем у чемпіонаті України команда взяла 7 очок з 9, не пропустивши від бразильсько-аргентинської атаки жодного гола (матчі за Суперкубок і Кубк України виглядають якимись винятками з правила).

Та чи дійсно Олександр Хацкевич, який у червні 2017-го очолив київське Динамо, настільки кардинально змінив стиль команди?

Дивимось середню статистику атак, зокрема, флангових і швидких. І ось тут цікавий момент. При білоруському наставникові Динамо проводить лише на одну швидку атаку за матч більше (14 проти 13). Гострих передач було побільше за керівництва Реброва (22 проти 18), а тривалість гольових атак навіть довша в нинішнього керманича (28 vs. 26).

Щодо теорії про більший акцент на крайків, то і тут бачимо повну рівновагу – 69 на 69 атак з флангів, наводить статистику «ТаТоТаке».Коли востаннє кияни 2 роки тому вигравали титул чемпіонів України, Шахтар втратив навіть менше очок (19% проти 20% у сезоні 2017/18), ніж зараз, та все одно відстав на 7 пунктів. Нині Динамо майже не має шансів виграти бодай якийсь титул.

Виходить такий собі український парадокс: навіть 2 перемоги в особистих матчах над головним конкурентом не мають жодного значення для здобуття золота вже 2-й сезон з останніх 3-х.

Як гадаєте, чи заслужив Хацкевич своєю тренерською роботою другий шанс у Динамо? А може, залишиться на посаді просто тому, що клубне може собі дозволити відверто кращих альтернатив? Свій голос віддавайте в опитуванні нижче.