​Томас Грімм: «У мене були розмови з ФФУ щодо проведення аудиту і перевірки суддівського корпусу»

Футбол України 10 Травня, 18:46 594
​Томас Грімм: «У мене були розмови з ФФУ щодо проведення аудиту і перевірки суддівського корпусу»
Президент УПЛ Томас Грімм перед фіналом Кубка України поговорив про суддівство, договірних матчах і проблеми орендованих футболістів.

— Для мене не обов'язково бути присутнім на всіх матчах УПЛ, але я обіцяю, що в наступному сезоні побуваю хоча б на одному домашньому матчі кожної з команд. Мені потрібно оцінити інфраструктуру і взагалі реалії українського футболу, - цитує Грімма matchday.ua.

Я не сказав би, що я прямо-таки незадоволений українським суддівством, але у мене були розмови з ФФУ щодо проведення аудиту і перевірки суддівського корпусу. Массімо Бузакка? Не факт, що він сам приїде в Україну працювати, але представники його компанії допоможуть нам провести ці перевірки. Цей аудит повинен показати, чи правильно навчають і готують українських суддів.

Договірні матчі? Я ще не розмовляв з Франческо Баранкоюз цього приводу, але у мене вже запланована з ним зустріч на цьому тижні. По відношенню до організаторів таких матчів не може бути ніякої жалості.

Чи зможуть грати орендовані гравці проти клубів, з якими у них контракт? Я не бачу в цьому жодної проблеми. Це важливо для молодих футболістів, щоб вони могли грати на високому рівні. Плюс ці футболісти зможуть проявити себе в матчі проти рідної команди і таким чином повернутися в заявку», — сказав Грімм в інтерв'ю FootballHub.