Ігор Кривенко: «Гол від Ракицького суттєво вплине на можливість Бойка залишитися в «Динамо»

Динамо Київ 10 Травня, 19:33 899
Ігор Кривенко: «Гол від Ракицького суттєво вплине на можливість Бойка залишитися в «Динамо»
Агент ФІФА Ігор Кривенко поділився із 1927.kiev.ua думками про поразку «біло-синіх» в кубковому матчі донецькому «Шахтарю».

— Перемога «Шахтаря» заслужена. Не вистачило у «Динамо» сил. Відчувається, що переслідування «Шахтаря» втомило киян в чемпіонаті. Це було помітно по грі з «Маріуполем», коли не було «бензину» організувати штурм на останніх хвилинах. А в кубковому матчі його не вистачило, щоб пресингувати, як це було у матчі в Харкові. І якщо в першому таймі оборона «Динамо» трималася, то в другій половині гри просто не вистачило сил. Бурді не вистачило досвіду. Потрібно було призупинитися і Феррейра був би поза грою. Кадар показав свій звичайний рівень і знову з'явилися пожежі. В атаці не використали свої моменти в контргрі. Ну і від Бойка невідомо чого чекати. Думаю, гол від Ракицького суттєво вплине на можливість Дениса залишитися в «Динамо».

— Олександр Хацкевич обрав правильну тактику на матч?

— Тактика була та ж, що і в матчі місяць тому — накривати пресингом центральних захисників, не давати починати атаки. Інша справа, що фізичний стан гравців, особливо молодих, не дав можливість грати весь матч. За рахунку 0-1 напрошувалася відразу заміна з виходом Мбокані, тим більше він, судячи з усього, вже набрав форму. Може зачепитися за м'яч, створити глибину атаки і моменти з'явилися б.

— На скільки ймовірно, що Мбокані залишиться в Динамо?

— Все залежить від того, чи керівництво «Динамо» знайде йому рівноцінну заміну. Місяць тому Хацкевич здивував Фонсеку активним високим тиском. Можливо, варто було і в два нападника почати гру.

— За безтрофейний сезон Хацкевичу не загрожує звільнення?

— Олександр Хацкевич починав сезон одним складом, а закінчує іншим. Він поліпшив якість гри та повернувся до старого фірмового стилю гри через фланги і колективний пресинг. Так, команду трусило в сезоні, але вже проглядається те «Динамо», яке ми любили 20-30 років. Тому, думаю, треба дати йому спокійно працювати і чекати результатів

— А хто з гравців може покинути Динамо влітку?

— Цей список легко читається. Той же Мораєс, наприклад. Думаю, що вболівальники самі дадуть відповідь. Мені не зовсім етично продовжувати такий список.

Розмовляв Микола Тимощук