Анонс 31 туру Чемпіонату УПЛ

Футбол України 11 Травня, 13:28 286
Анонс 31 туру Чемпіонату УПЛ
Група 2 грає в суботу, Група 1 — у неділю.

ЗІРКА — КАРПАТИ

Турнірна ситуація в другій шістці не перестає змінюватися після кожного туру. Ось і тепер маємо: кропивничани поступилися, львів’яни не перемоги, через що перші опустились у зону вильоту, а другі опинилися безпосередньо коло неї. Після 31 ігрового дня стан справ знову може змінитися. Доречно відзначити, що з п’яти останніх матчів цих команд лише в одному не було голів.

Відсторонення: немає — немає.

ОЛІМПІК — ЧОРНОМОРЕЦЬ

Продовжуючи тему розвитку подій у Групі 2: на вихідних донеччани знову програли, одесити зуміли вирвати нічию, за наслідком чого перші залишилися там, де й були, а другі пересунулися на останнє місце. Зовні видається, що «Чорноморець» у складнішій ситуації, натомість «Олімпіку» нічого не загрожує, втім, хтозна, як воно буде після поєдинків 31 туру.

Відсторонення: Доронін — Оріховський, Смірнов.

СТАЛЬ — ОЛЕКСАНДРІЯ

Третій та останній суботній матч може дати прикінцеву відповідь на запитання, хто виграє перегони в Групі 2: якщо переможуть підопічні Шарана, стануть недосяжними для конкурентів. Із цього приводу варто вкотре нагадати, що саме лютнева поразка від «Сталі» остаточно позбавила «Олександрію» надій на першу шістку. З другого боку, в кам’янчан — свої завдання.

Відсторонення: Якимів — немає.

ШАХТАР — ВЕРЕС

Із точки зору турнірної ситуації, це головний матч туру, бо у разі перемоги донеччан вони достроково стануть чемпіонами. Тим не менше й рівнянам далеко не час опускати руки, позаяк вони, навіть через тривалу безвиграшну серію, досі не втратили шанси на єврокубки. Залишається додати, що поточного сезону «Верес» програв усі матчі «Шахтареві».

Відсторонення: немає — немає.

ЗОРЯ — ДИНАМО

Вочевидь, одним із впливових факторів на цей матч є поєдинок, що передуватиме йому (мається на увазі фінал Кубка). Взагалі ж своєрідним настроєвим тлом даного протистояння — причому так буде ще дуже довго — є та неймовірна нічия 4:4, яка мала місце в жовтні минулого року: після неї громадськість постійно чекає «продовження банкету».

Відсторонення: немає — немає.

МАРІУПОЛЬ — ВОРСКЛА

Завершальна — згідно з порядковим номером — зустріч 31 туру відбудеться на Півдні. Полтавці ще на очко відірвалися від «Зорі», азовці — від «Вереса». За певних обставин, у цьому матчі може бути вирішена або доля «бронзи», або наслідок боротьби за п’яту єврокубкову перепустку. Третій варіант — нічия, що відкладе вирішення питань на заключний ігровий день.

Відсторонення: Болбат, Мишньов — Пердута.