У день фіналу Ліги чемпіонів за порядком в Києві стежитимуть 12 тисяч правоохоронців

Футбол України 11 Травня, 14:45 277
У день фіналу Ліги чемпіонів за порядком в Києві стежитимуть 12 тисяч правоохоронців
У Києві активно готуються до напливу вболівальників під час фіналу Ліги чемпіонів.

Публічну безпеку під час фінального матчу Ліги чемпіонів будуть забезпечувати близько 12 тисяч правоохоронців. Про це сьогодні перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив під час робочої наради в аеропорту «Бориспіль», повідомляє прес-служба МВС.

«Всього буде залучено близько 12 тисяч правоохоронців, з яких 6 тисяч поліцейських, 3 тисячі нацгвардійців, 1 тисяча прикордонників та представників інших підрозділів», - сказав він.

Посадовець розповів, що у МВС проведуть спеціальні тренування для представників своїх підрозділів, які забезпечуватимуть дотримання порядку під час проведення заходу.

За його словами, використовуватиметься «скандинавський варіант», який ефективно показав себе 2 травня в Одесі та 9 травня у Києві.

Яровий запевнив, що у поліції є достатньо досвіду для того, щоб усе відбулось без неприємних ситуацій. Однак зауважив, що «ми завжди готуємось до найгіршого варіанту, хоча сподіваємося, що все буде добре».

Перший заступник міністра внутрішніх справ, відповідаючи на запитання журналістів, підтвердив, що фанів команд «Реалу» та «Ліверпуля» свідомо розділили по різних терміналах аеропорту «Бориспіль».

Команди-учасники фінального поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА мадридський футбольний клуб «Реал» і англійський «Ліверпуль» прибудуть до столиці України в один день – 24 травня.

Фінальний футбольний поєдинок розпочнеться 26 травня на НСК «Олімпійський» о 21.45.