Красніков зустрічався з батьком Луніна?

Динамо Київ 11 Травня, 19:33 630
Красніков зустрічався з батьком Луніна?
За чутками, майбутній керівник селекції «Динамо» Євген Красніков мав зустріч із батьком і агентом голкіпера «Зорі» Андрія Луніна.

Блогер Борис Гелерман у своєму Facebook розповів про зустріч Євген Краснікова з батьком і агентом голкіпера «Зорі» Андрія Луніна:

«Новина (або чутка, або просто наснилося) за участю Євгена Краснікова. І (уявіть собі) не про Папу Гуйє...

Загалом, за чутками, яким немає ні офіційного підтвердження, ні навіть неофіційного джерела, що допускає своє розкриття... Так ось, за цими чутками вчора 10 травня 2018 р. Євген Красніков зустрічався з батьком Андрія Луніна (і його єдиним агентом) Олексієм Луніним. Може бути, вони просто згадували ті часи, коли один був спортивним директором «Металіста», а син іншого в цьому клубі грав за юнацькі команди. Може бути, просто ділилися враженнями від минулого фіналу Кубка України і взагалі від подій в українському футболі або навіть просто в рідному для обох Харкові й області.

Так чи інакше, залишається тільки сподіватися, що якщо розмова йшла про те, про що всі подумали (а останнім часом - і особливо після фіналу Кубка - про це доводиться думати все більше і більше), то ті, хто уповноважив пана Краснікова на такі переговори (повторюся, якщо вони дійсно мали місце) чудово розуміють, що «в комплекті» з Луніним (або якимось іншим воротарем) повинен бути і новий тренер воротарів. Інакше це буде, як у старій приказці про пиво без горілки - гроші на вітер...».