Слідство у справі невиплати коштів ДЮШОР «Юність» за трансфер Ярмоленка - на контролі прокуратури Чернігівської області

Динамо Київ 11 Травня, 20:15 645
Слідство у справі невиплати коштів ДЮШОР «Юність» за трансфер Ярмоленка - на контролі прокуратури Чернігівської області
Наразі здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайських дій з коштами платежу солідарності, перерахованого за трансфер Андрія Ярмоленка у футбольний клуб «Боруссія».

Як інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області, наразі здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайських дій з коштами платежу солідарності, перерахованого за трансфер Андрія Ярмоленко у футбольний клуб «Боруссія» (Дортмунд).

Нагадаємо, у серпні 2017 року між футбольними клубами «Динамо Київ» та «Боруссія Дортмуд» укладено контракт з міжнародного трансферу футболіста. Ціна трансферу склала 25 млн. євро. Згідно регламенту ФІФА 5% суми контракту направляється на розвиток спортивних шкіл, у яких виховувався футболіст.

Ярмоленко був учнем, вихованцем та гравцем спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» у м. Чернігові з 1997-го по 2006 рік, тому платіж солідарності, розмір якого обраховується Федерацією Футболу України, мав надійти до спортивної школи.

Водночас, з причин, які установлюються у ході слідства, частина платежу солідарності у сумі 150 тисяч євро на підставі підроблених документів перераховано одній з громадських організацій із співзвучною назвою, яка відношення до виховання футболіста не має. У подальшому громадською організацією частину цих коштів перераховано на рахунки одного з суб’єктів господарювання.

За вказаним фактом прокуратурою області за результатами вивчення матеріалів про перерахунок коштів, за відсутності факту їх цільового використання, зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

Здійснення досудового розслідування, яке перебуває на контролі керівництва прокуратури області, доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. На сьогодні у кримінальному провадженні вилучено документи щодо руху коштів, накладено арешт на грошові активи, проводяться допити. Слідство триває.