Агент: «Головне, щоб зараз «тренером» брестського «Динамо» не став Мілевський»

Динамо Київ 11 Травня, 20:31 520
Агент: «Головне, щоб зараз «тренером» брестського «Динамо» не став Мілевський»
Відомий у Білорусі футбольний агент Валерій Ісаєв прокоментував відхід чеського фахівця Радослава Латала з поста головного тренера брестського «Динамо», в якому виступає Артем Мілевський.
«Чи правильне рішення звільнити Латала? Єдине, що для мене тут дивно - воно прийняте до фіналу Кубка країни. Але набагато важливіше, яке рішення керівництво брестського клубу прийме зараз. Тому що поки нічого не змінюється: команда грала нестабільно - що при Журавлі, що при Латалі.

Виконуючим обов'язки призначений Сергій Ковальчук, і висока ймовірність, що будуть шукати нового фахівця. Але робити це треба дуже обережно - присісти і міцно подумати з приводу кандидатів. Не потрібно приймати поспішних рішень. По всій видимості, цей сезон для «Динамо» вже втрачено, і воно не зможе нічого виправити. Хоча з приходом нового наставника, звичайно, не виключений емоційний сплеск, але все може бути і навпаки.

І ще одна ремарка, по-доброму: головне, щоб зараз «тренером» не став Артем Мілевський. Знаю безліч історій, коли футболісти надмірно використовують свій авторитет - і справа доходить до того, що склад на гру вибирає вже не тренер. Сподіваюся, з Брестом такого не станеться - кожен повинен займатися своєю справою», - цитує Ісаєва Football.By.