«Зірка» звинуватила УПЛ в порушенні регламенту на догоду каналам «Футбол»

Футбол України 11 Травня, 22:53 894
«Зірка» звинуватила УПЛ в порушенні регламенту на догоду каналам «Футбол»
Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов вважає, що Прем'єр-ліга створила нерівні умови, поставивши матч передостаннього туру проти «Карпат» на більш ранній час, ніж інші другої шістки.

Матч Зірка - Карпати призначений на завтра на 14:00, тоді як Олімпік - Чорноморець і Сталь - Олександрія пройдуть пізніше.

При цьому в регламенті Прем'єр-ліги (стаття 9, пункт 14) зазначено, що матчі останніх двох турів повинні проводитися в один час. У разі якщо результат матчу не впливає на турнірне становище інших команд, то час можна зміщувати, проте завтрашній таким назвати не можна. Зірка, що йде на 10-му місці, може як уникнути стикових матчів і вижити, так і зовсім вилетіти безпосередньо.

Головний тренер Зірки Роман Монарьов висловив свою позицію у коментарі Sport Arena:

«Зараз я офіційно заявляю, що Зірка хоче і буде грати свій матч в один час із іншими поєдинками другої шістки, як прописано в регламенті УПЛ. Ми нікого не збираємося схиляти або ж бойкотувати гру. У турніру є регламент, якого необхідно дотримуватися», - заявив Монарьов.

«Ми вже зверталися в потрібні інстанції, велися розмови, переговори, і на даний момент Зіркою надіслано офіційний лист для роз'яснення та врегулювання цього питання. Ми готові грати як о 14:00, так і о 17:00 - головне, щоб всі матчі стартували в один час. Адже результат нашої зустрічі з Карпатами, на мій погляд, напевно безпосередньо вплине на принциповість гри Чорноморця і Олімпіка. Нам же хочеться, щоб все було чесно, і всі були в рівних умовах».

Швидше за все, УПЛ прийняла рішення рознести матчі за часом через вимоги телетранслятора. Права на домашні матчі Зірки, Сталі й Олімпіка належать телеканалам Футбол, які можуть показати в один час тільки два матчі.