Артем Франков: «Не хотів би, щоб Хацкевич повторив із Гусєвим помилку Сьоміна із Шацьких»

Динамо Київ 12 Травня, 11:36 707
Артем Франков: «Не хотів би, щоб Хацкевич повторив із Гусєвим помилку Сьоміна із Шацьких»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від гри киян проти «Зорі» і прощального матчу Олега Гусєва за «біло-синіх».
— Мотивація «Зорі» на цей матч вища. Хто б мені що не розповідав. «Динамо» не зможе грати на повну, знаючи, що в матчі з «Вересом» «Шахтар» задовольнить і нічия. Побачимо, на скільки динамівці виявляться професіоналами і будуть боротися із «Зорею». Якщо в цьому протистоянні щось цікаве «ловити», то це «Зорю». Багато чого залежить в цьому матчі від динамівців - на скільки вони дадуть зіграти супернику. Я хоч не Лобановський, але слово «мотивація» готовий повторити. Склад у киян повинен бути найсильнішими, і не виходити із нормальної форми перед матчем із «Шахтарем». Ця гра буде принциповою і її потрібно вигравати, щоб хоча б якийсь позитивний результат мати від сезону. Інакше - все погано.

Чи дадуть Гусєву зіграти прощальний матч із «Шахтарем»? Думаю, що, однозначно, дадуть, за будь-яких обставин. Не хотів би, щоб Хацкевич повторив із Гусєвим помилку Юрій Сьоміна із Максимом Шацьких, який в останньому матчі не дав йому зіграти.

Розмовляв Микола Тимощук