Генеральний секретар ФФУ поділився фактами «дерибану грошей» на лозаннському процесі

Динамо Київ 12 Травня, 14:23 626
Генеральний секретар ФФУ поділився фактами «дерибану грошей» на лозаннському процесі
Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький на своїй сторінці в «Facebook» засудив дії Федерації футболу України стосовно неприйняття конструктивної критики і розповів, як заробив 20 тисяч євро на участь у Лозаннському процесі.
— Прикро, що Федерація Футболу України, у цей важкий для неї час, не сприймає серйозно позицію одного з її провідних функціонерів, та нехтує спробою висвітлити публічно та відкрито дійсну ситуацію відносно звинувачень в адресу ФФУ. Отже, прошу вважати позицію, викладену сьогодні на мої сторінці, не офіційною, а особистою, та звертатись за офіційними коментарями до прес-центру ФФУ.

Стосовно ж фактів, що стосуються особисто мене, як Генерального секретаря ФФУ, вважаю за потрібне відзначити, що я завжди віддано відстоював позицію Федерації захищаючи її у скрутні часи та відстоюючи честь вітчизняного футболу.

Одним з яскравих прикладів моєї особистої відданості ФФУ, високого рівня юридичної експертизи та професійності нашої команди, до складу якої, серед інших, входить найшановніша юридична компанія Moris Group, став так званий “Лозанський процес” у якому ми відстоювали позицію ФФУ в судовому процесі за позовом FC Dynamo Kyiv у Спортивному арбітражному суді в Лозанні, в результаті якого був позов київського «Динамо» щодо зарахованого столичному клубу технічної поразки за неприїзд на матч 7 туру Прем'єр-ліги був відхилений.

Нижче, для уникнення різночитань та домислів стосовно наведених фактів, я наводжу листування, що стосується саме цього “Лозанського процесу” та моєї ролі в ньому.