Столичний готель безкоштовно прийме вболівальників Ліги чемпіонів

Динамо Київ 12 Травня, 15:03 747
Столичний готель безкоштовно прийме вболівальників Ліги чемпіонів
Київський готель «Галера» висловив готовність безкоштовно прийняти певну кількість уболівальників, які приїдуть у Київ на фінальний матч Ліги чемпіонів поточного сезону.

Про це розповів один з волонтерів майбутнього фіналу, колишній комерційний директор київського «Динамо» Андрій Петренко на своїй сторінці Facebook:

Ця новина розірве шаблони про барижний Київ. Київський отель готовий поселити вболівальників на час фіналу Ліги Чемпіонів абсолютно безкоштовно, тобто даром!

Вчора до мене звернулася адміністратор отеля «Галера» Дана Шеметова з пропозицією долучитись до акції. Вчора я цю новину не давав, розуміючи, що можуть бути якісь нюанси. Ну не може ж такого бути, щоб отель і безкоштовно. Думаю, дам новину сьогодні після особистої зустрічі з Даною.

Як виявилось, Дана - моя колега. В минулому працювала в структурі НСК «Олімпійський». Вона ідейно підтримує прагнення киян допомогти вболівальникам і вмовила власників отелю долучитися до акції.

Отже, отель «Галера» готовий прийняти певну кількість фанів безкоштовно, без будь-яких умов. Без депозитів на ресторан, якогось особливого піару чи будь-що іншого. За що їм великий респект!

UPD. Тут френди мене запитували, чому я не даю свої пропозиції про безкоштовне розселення вболівальників англійською. Відповідаю. Є великий попит від тих, хто приїде. Мені не потрібно його збільшувати. Я розширюю глибину пропозиції, збільшують кількість тих, хто бажає допомогти. Як бачите, у мене виходить!))