ЗМІ: «Шахтар» прагне оформити чемпіонство в Києві?

Динамо Київ 13 Травня, 11:37 562
ЗМІ: «Шахтар» прагне оформити чемпіонство в Києві?
Навколо запланованого на сьогодні матчу передостаннього туру чемпіонату України «Шахтар» - «Верес» розвинулася вкрай цікава історія.

Рівненський клуб, прибувши до Харкова (місце проведення згаданої зустрічі) за день до поєдинку, на своєму офіційному сайту заявив про масове харчове отруєння гравців команди, звернувся до Прем'єр-ліги з проханням про перенесення матчу за форс-мажорними обставинами і... не чекаючи відповіді УПЛ, раннім вечором стрімко покинув Харків. При цьому, за наявною інформацією, «Верес» навіть не робив спроб звернутися до харківських медиків у зв'язку з отруєнням своїх футболістів.

У той же день Прем'єр-ліга відреагувала відмовою на прохання «Вереса» про перенесення матчу, не вважаючи обставини, що склалися, форс-мажорними.

Відповідний вердикт ще вчора був опублікований на офіційному сайті УПФЛ. Реакції «Вереса» досі не було, але очевидно, що повертатися рівняни до Харкова не збираються, і матч «Шахтар» - «Верес» сьогодні не відбудеться.

Найбільш цікавим в цій ситуації виглядає її ймовірний розвиток. Якщо припустити, що сьогодні «Динамо» переможе «Зорю», то дистанція в турнірній таблиці першості між лідируючим «Шахтарем» і «Динамо» скоротиться до двох очок. При цьому в останньому турі чемпіонату значиться матч «Динамо» - «Шахтар».

Таким чином, за умови відсутності вердикту по поєдинку «Шахтар» - «Верес» до кінця наступного тижня доля золотих медалей може бути вирішена у згаданому матчі «Динамо» - «Шахтар». Якщо донеччани доб'ються в цьому протистоянні хоча б нічиєї, то гарантують собі чемпіонський титул, незалежно від рішення по їх матчу з «Вересом».

Якщо ж «Динамо» переможе «Шахтар», то за умови покарання «Вереса» технічною поразкою за неявку на сьогоднішній матч в Харкові, золоті медалі все одно дістануться «гірникам», пише Dynamo.kiev.ua.