Володимир Мунтян: «Від ФФУ ніхто не прийшов вшанувати пам'ять Лобановського»

Динамо Київ 13 Травня, 13:29 668
Володимир Мунтян: «Від ФФУ ніхто не прийшов вшанувати пам'ять Лобановського»
Ветеран «Динамо» Володимир Мунтян розповів, що серед тих, хто сьогодні прийшов вшанувати пам'ять Валерія Лобановського, не виявилося жодного представника Федерації футболу України.

Сьогодні, 13 травня, виповнюється 16 років з дня смерті легендарного українського тренера Валерія Лобановського. Як завжди, в цей день на Байкове кладовище в Києві та до пам'ятника Лобановському на стадіоні «Динамо» прийшли родичі та друзі, футболісти різних поколінь, колеги та однодумці, учні та просто шанувальники таланту видатного метра.

Однак, як це не вражає, серед тих, хто прийшов вшанувати пам'ять Метра, не виявилося жодного представника Федерації футболу України. Таке ставлення до легенди українського футболу по-справжньому обурило ветеранів київського «Динамо». Серед них був і екс-півзахисник «біло-синіх» Володимир Мунтян.

- Ми якраз із Андрієм Бібою зараз це на емоціях обговорювали. Ну як же так, що від Федерації футболу України ніхто не спромігся прийти вшанувати пам'ять, віддати шану людині, яка прославила наш футбол.

Як таке взагалі могло статися?! Це ж в голові не вкладається! Якими б не були стосунки, що б не відбувалося, але Валерій Лобановський - це наш символ! Символ українського футболу для всіх. Навіть за кордоном всі схилялися перед успіхами і досягненнями Лобановського. А наша Федерація, бачте, стала в позу і не спромоглася вшанувати пам'ять Метра! Це просто ганьба!!! Вони самі себе ганьбили своєю відсутністю на цих заходах.

Всі динамівські ветерани «Динамо», які були сьогодні і на Байковому кладовищі, і біля пам'ятника Лобановського на стадіоні «Динамо», зараз просто обурені! Як так?..

А потім Федерація футболу України буде проводити турнір пам'яті Лобановського. Адже це буде абсолютна лицемірство! На якій підставі ви взагалі будете проводити такий турнір? Та хто до вас прийде після такого?! - сказав Мунтян у коментарі Dynamo.kiev.ua.