Як у Києві вшанували пам'ять Валерія Лобановського  | 19-27
Сьогодні, 13 травня, минає 16 років з дня смерті видатного українського футболіста та тренера Валерія Васильовича Лобановського.

13 травня 2002 року пішов з життя легендарний Валерій Лобановський. Сьогодні на Байковому кладовищі зібрались близькі та друзі видатного тренера, щоб вшанувати його пам'ять, інформує офіційний сайт Динамо.

Сьогодні всі бажаючі вшанували пам'ять Метра біля пам'ятника Валерію Лобановському, який встановлений біля входу на стадіон Динамо, також там відбувся мітинг, присвячений пам'яті великого тренера.

Серед присутніх були віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, президент Динамо Ігор Суркіс, рідні та близькі Лобановського та екс-гравці Динамо.

Присутні вшанували пам'ять тренера хвилиною мовчання, прозвучали музичні композиції, присвячені великому Метру.

До слова, як зазначив легендарний екс-футболіст Динамо Володимир Мунтян, жоден з представників ФФУ не прийшов вшанувати пам'ять тренера.

Нагадаємо, на чолі Динамо Лобановський став 8-разовим чемпіоном СРСР, 6 разів здобував Кубок СРСР, 5 разів перемагав у чемпіонаті України, 3 рази здобував Кубок України, двічі вигравав Кубок володарів кубків та один раз Суперкубок Європи, а також виводив команду в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.