Визначилися всі учасники єврокубків-2018/19 від України (сітка, календар)

Футбол України 14 Травня, 09:52 519
Визначилися всі учасники єврокубків-2018/19 від України (сітка, календар)
Після матчів передостаннього туру чемпіонату України настала остаточна ясність щодо представництва нашої країни в єврокубкових турнірах наступного сезону.

У Лізі чемпіонів-2018/19 Україна, як і у всіх попередніх сезонах, знову буде представлена двома клубами. Донецький «Шахтар» в особі чемпіона почне свій шлях в турнірі з групової стадії, а київське «Динамо» як віце-чемпіон країни вступить в боротьбу з третього кваліфікаційного раунду, матчі якого пройдуть 7 і 14 серпня (жеребкування третьої кваліфікації ЛЧ відбудеться 23 липня) .

У Лізі Європи-2018/19 від України виступлять три клуби. Раніше всіх на європейську арену вийде «Маріуполь»: команда Олександра Бабича вперше в Лізі Європи зіграє в другому кваліфікаційному раунді (матчі 26 липня і 2 серпня; жеребкування - 19 червня).

Потім в боротьбу вступлять «Зоря» і «Ворскла», але хто з них почне свій шлях в єврокубках раніше, вирішиться в заключному турі чемпіонату України. Якщо «Ворскла» зуміє зберегти за собою третє місце в турнірній таблиці, то полтавці отримають пряму путівку в Лігу Європи. Команда ж, що фінішує четвертою (зараз цю позицію займає «Зоря») свою єврокубкову кампанію наступного сезону почне з третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи (матчі 9 і 16 серпня; жеребкування - 23 липня).