Експерт: Копієвський провалив матч між «Зорею» та «Динамо»

Динамо Київ 14 Травня, 11:54 450
Експерт: Копієвський провалив матч між «Зорею» та «Динамо»
Суддівський аналіз матчу від Мирослава Ступара.

Віктору Копієвському відверто не вдався матч «Зоря» - «Динамо». Молодий арбітр припускався помилок в обидва боки і ці помилки змушують говорити про роботу судді в тьмяних тонах. Коментує екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Змушений констатувати, що Віктор Копієвський провалив матч за участю «Динамо» та «Зорі». Деякі його рішення виявилися протилежними до тих, які повинен був прийняти арбітр, - каже Мирослав Іванович.

- На 45 хвилині Гордієнко повинен був отримати другу жовту карточку. На 15-й хвилині він отримав своє попередження за фол проти Бєсєдіна, а ось наприкінці першого тайму арбітр прийняв дуже ліберальне рішення стосовно Гордієнка. Хоча було порушення проти Шапаренка, який проткнув м’яча собі на хід. Очевидна жовта, якої гравець перед собою так і не побачив.

Заря - Динамо

На 60-й хвилині Кочергін отримав жовту карточку за симуляцію, хоча треба було прийняти інше рішення. Кочергін отримав м’яча у штрафній площі, його атакував Бурда, гравець «Зорі» прокинув снаряд правою ногою на виході зі штрафної зони, і в цей момент Бурда вдарив суперника по цій нозі. Кочергін упав трохи картинно, але проти нього був фол. Важливо, що права нога Кочергіна знаходилася на лінії штрафної зони, а ліва – у ній. На жаль, Копієвський прийняв діаметрально протилежне рішення від того, яке повинен був прийняти.

На 81-й хвилині Бєсєдін в аналогічній ситуації до тої, коли Гордієнко врізав Шапаренку, отримав жовту карточку. Тут арбітр прийняв правильне рішення, але чому не було попередження наприкінці першого тайму? Відзначу також, що залишився без уваги епізод, коли Сілас зумисно влучив м’ячем у лежачого суперника. Це порушення правил «чесної гри», на яке повинен реагувати арбітр, - зазначив Мирослав Іванович.